4080 AZUL BAHIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4080 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1112kg |